Podaruj bliskiej osobie prezent, który na pewno będzie trafiony!

Kup bon prezentowy na zajęcia z pływania. Ilość bonów limitowana.

bon prezentowy na zajęcia pływania

Bon prezentowy to:

Niepowtarzalna możliwość, aby zachęcić do basenu tych, którzy chcą, ale cały czas nie mogą się zebrać na pierwszy krok!

Dwa warianty vouchera:

Zajęcia indywidualne (2h-400zł)

Zajęcia grupowe (4h-260zł)

Regulamin bonów prezentowych na zajęcia pływania w sezonie 2022/2023

1. Przedmiotem bonu prezentowego są zajęcia pływania na wybranym poziomie zaawansowania: od nauki pływania przez doskonalenie po trening sportowy. Do wyboru są dwa pakiety. Pierwszy zawiera 2 godziny zajęć indywidualnych, drugi 4 godziny zajęć grupowych.

2a. Zajęcia indywidualne odbywają się w formule 1on1 i trwają godzinę. W cenie pakietu jest szkolenie, nie uwzględnia ona wejścia na basen – pływak musi dodatkowo kupić swój bilet wejściowy.

2b. Zasady zajęć indywidualnych dostępne są tutaj (link). Spotykając się regularnie z moimi pływakami zwykle decydujemy na zajęcia dwójkowe lub trójkowe co rozkłada koszty zajęć. Bon prezentowy dotyczy indywidualnej opieki trenerskiej, to znaczy że na zajęciach będę wyłącznie ja i obdarowany pływak. Czuję, że wymagało to dodatkowego wyjaśnienia, bo prezent na święta to wyjątkowa rzecz i wymaga też wyjątkowej obsługi.

3. Zajęcia będące przedmiotem bonów prezentowych odbywają się stacjonarnie w Warszawie. Dostępne są dwa baseny: CSR WUM ul. Trojdena 2c (zajęcia indywidualne i grupowe) oraz przy ul. Bełskiej 1/3 (zajęcia grupowe).

4. Dostępne terminy zajęć wyłącznie wg. grafiku na stronie (link – zajęcia w Warszawie).

5. Rezerwacja terminu zajęć odbywa się z przynajmniej tygodniowym wyprzedzeniem. Aby zapewnić jakość zajęć muszę się upewnić, że w planowanym terminie jest wystarczająca ilość miejsca (na basenie podczas zajęć indywidualnych i w grupie).

6. Do realizacji bonu niezbędny jest unikalny kod vouchera, który otrzymasz nadrukowany na bon podarunkowy. Zakup bonu odbywa się przez platformę kursyruchowe.pl.

7. Data ważności bonu to 31 marca 2023. Do tego czasu trzeba w pełni zrealizować pakiet zajęć.

8. W przypadku, w którym nie jesteśmy w stanie znaleźć terminu zajęć, możliwy jest zwrot bonu, ale w nieprzekraczalnym terminie 31 marca 2023. Po tym czasie zwroty nie są już możliwe. Nie można też dokonać częściowego zwrotu bonu (np. wykorzystać połowę, a na drugą uzyskać zwrot).

9. Jeśli jakieś kwestie nie zostały omówione w niniejszym regulaminie, to decydują o nich również zasady pracy zajęć grupowych (link), indywidualnych (link) oraz zdrowy rozsądek.

Kup prezent swoim bliskim!

Zajęcia indywidualne (2h-400zł)

Zajęcia grupowe (4h-260zł)

(Visited 120 times, 1 visits today)
Close