Written by 08:46 Osobiste, Trening siłowy

Asia Ciszewska nominowana do Nagrody Alchemika

Dzisiejszy wpis nie do końca pływacki, ale ważny, bo powiązany z moją podopieczną. Asia Ciszewska, mistrzyni świata MTB 12h solo, którą w zeszłym sezonie wspierałem w treningu siłowym, została nominowana do Nagrody Alchemika. Opisana przez organizatorów jako „nasza nieznana mistrzyni świata” zbiera głosy internautów do 15 listopada. Gra warta jest świeczki, tym bardziej że Asia zadeklarowała przeznaczenie połowy wygranej dalej, jako wsparcie dla społeczności kolarskiej (więcej o tym poniżej).

Głosowanie zajmuje jedynie chwilkę, wiec bez zbędnego przedłużania kieruje na stronę konkursu: http://www.nagrodaalchemika.pl/ – zakładka ZAGŁOSUJ.

Tych jeszcze niezdecydowanych lub wręcz przeciwnie – zainteresowanych wyczynami Asi kieruje do materiału filmowego zrobionego na potrzeby konkursu.

Asia o konkursie:

To dla mnie ogromny zaszczyt, słowo! Uważam jednak, że jeżeli uśmiechnęło się do mnie szczęście, to warto, a nawet trzeba! 🙂 to szczęście podać dalej. Dlatego zdecydowałam się przekazać połowę swojej ewentualnej wygranej, niemalże 10.000 złotych dalej. 

Chciałabym, żeby to był: Wiktor Zemanek i jego trasy lub Mirek Bieniasz i jego Juniorzy, lub twórcy tras Enduro w Srebrnej Górze. Komu przekażę połowę wygranej na trasy marzeń i marzenia innych, zadecyduje głosowanie na naszym Facebook’u i/lub na naszym blogu

Dlatego, ślicznie proszę o Wasz głos: Niech się dzieją trasy!

Nie zapomnijcie też zajrzeć na blog Asi i Artura „Przygoda i Rower”: http://przygodairower.pl/

Asia Ciszewska, fot. Kamila Panasiuk

Asia Ciszewska, fot. Kamila Panasiuk

Napisane przez: Paweł Rurak

Zobacz też:
Aśka Ciszewska Mistrzynią Świata MTB 12h SOLO
Nowe barwy klubowe

(Visited 40 times, 1 visits today)
Close