Written by 08:48 Osobiste 2 komentarze

Paul Piper’s Swimming Challenge

Pływacy powoli kończą swój sezon wakacyjny, triathloniści niedługo go zaczną. Moment wydaje się więc dobry, żeby odejść trochę od rutynowych treningów w wodzie i nieco się pobawić. Dlatego też zapraszam do udziału w pierwszym wyzwaniu z cyklu Paul Piper’s Swimming Challenge, w którym Wasze umiejętności pływackie zostaną poddane najbardziej wymagającym i niewybrednym testom. No i są nagrody, więc chyba warto. 😉

Pierwsze wyzwanie: wyścig na 50 m kraulem od tyłu

Zasady:

1. Żeby wziąć udział w wyzwaniu, trzeba przepłynąć 50 m kraulem od tyłu, na 25 metrowym (!) basenie.

2. Cały dystans rejestrujemy kamerą/aparatem/komórką i wrzucamy na youtube. Link do filmiku wrzucamy do komentarzy pod tym wpisem na blogu.

3.  Osoba z najszybszym czasem na 50 m, wygrywa darmową wideoanalizę techniki, podobną do tej, wcześniej zamieszczonej na blogu.

4. Dodatkowo, wszyscy pozostali uczestnicy wyzwania, biorą udział w losowaniu trzech nagród dodatkowych – darmowej godziny indywidualnych zajęć ze mną na basenie.

5. Oczywiście dużo łatwiej i najszybciej jest po prostu odwrócić się na ścianie, niż próbować nawrotu koziołkowego. Aby jednak zachęcić do próbowania swoich sił z odwróconym koziołkiem, za jego wykonanie jest bonus w postaci -7 sekund od całkowitego czasu na 50 m.

6. Pierwsza osoba, która zamieści swój filmik może odjąć od swojego czasu 5 sekund, druga 3 sekundy, a trzecia 1 sekundę – premia za odwagę. 😉

7. Do ostatecznej klasyfikacji liczy się czas po odjęciu wszystkich ewentualnych bonusów. Czas liczy się od oderwania rąk od ściany, do ponownego kontaktu ze ścianą – tym razem nogami.

8. Na podsyłanie filmów jest równo 28 dni od teraz, więc ostateczny termin to 9.09.2013 do godz 23:59 23.09.2013 do godz. 23.59 (o przyczynach wydłużenia można przeczytać tutaj). Filmy można podesłać więcej, niż jeden raz – ważne, żeby wyrobić się w terminie. Decyduje data zamieszczenia komentarza.

9. Nie traktujemy konkursu przesadnie poważnie – w końcu chodzi wyłącznie o dobrą zabawę. 🙂

10. Challenge accepted?

Napisane przez: Paweł Rurak

Paul Piper's Swimming Challenge

Zobacz też:
Analiza wideo techniki pływania
Analiza techniki pływania – Marcin 19.06.2013

(Visited 59 times, 1 visits today)
Close